Waarom worden auto's die in Nederland verkocht worden niet begrenst op 150 km/u?
Ik weet dat je in Duitsland harder mag, maar je gaat er toch vanuit dat als je een auto in Nederland koopt je wellicht in Nederland woont.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik weet dat je in Duitsland harder mag, maar je gaat er toch vanuit dat als je een auto in Nederland koopt je wellicht in Nederland woont.
achteroprijdende partij is per definitie fout maar bij meer dan 10 auto's?
de meeste auto's hebben dan 1 verhaalschade en 1 aansprakelijke schade
er gaat meestal wel een lamp branden "brug open"
maar als die open was, kon ik er dan niet gewoon overheen?
Geeft deze de echte snelheid aan of zit daar nog een marge in zoals de snelheidsmeter van de auto ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing