Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe schakel je als DJ tijdens een optreden over in verschillende genres met verschillende tempo's?

Over een paar weken draai ik op het sweet 16 feest van een maat van mij. Hij zei dat hij het liefst had dat ik dance/house (130 BPM) en Hardstyle (150 BPM) zou draaien. Mijn draaitafel heeft geen BPM synch (het is zo'n alles-in-één blok, zie foto). Hoe schakel ik over tussen deze genres? En hoe zal het publiek reageren als de muziek ineens een stuk sneller/langzamer wordt?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Audio

Bestaan er hdmi kabels met een audio kabel uitgang aan één kant?

Ik heb een muziek installatie en wil deze verbinden met mijn tv. Het probleem is nu dat mijn tv alleen een scart en een hdmi uitgang heeft en mijn muziek installatie alleen audio kabel uitgangen. In de bijlage kan je zien wat voor audio kabel uitgang mijn muziek installatie heeft.

Mijn vraag is nu of er een oplossing voor is die ook nog redelijk te betalen is?

Alvast bedankt.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing