Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik ben van plan om een Versterker te gaan kopen voor mijn Stereotoren, alleen mijn vraag is nu:?

Wat voor kabels heb ik hier nog meer voor nodig en hoe sluit ik mijn versterker op mijn stereotoren aan omdat er alleen maar klemaansluitingen zijn en op de versterker ook andere aansluitingen (audiokabels)?
Ik hoop dat iemand mij kan helpen

Toegevoegd na 2 uur:
Weet ook iemand een goede versterker voor niet te veel geld?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Audio

Als ik mijn ipod op mijn laptop aansluit word hij niet gevonden. 2 weken geleden werkte hij nog prima! ik heb alles geprobeerd, iemand een idee?

soms word hij wel gevonden bij verwisselbare schijf, maar als opslag ruimte en je ziet ook niet het ipodje als plaatje wat normaal wel zo is. ik weet dat het aan mijn laptop ligt want op andere laptops in huis werkt hij wel gewoon. ik hoop dat iemand weet wat er aan de hand is! je zou een reddende engel zijn. ik heb alles dat op internet staat al geprobeerd.

Toegevoegd na 3 uur:
mijn laptop zegt wel dat het bestuurings systeem van de ipod niet gevonden kan worden.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Audio

Hoe sluit ik een microfoon met xlr kabel aan op mijn laptop?

Ik heb een microfoon gekocht en hier zit een xlr kabel bij. Zelf heb ik hier echt totaal geen verstand van. Hoopte dat ik dit gewoon rechtstreeks op mn laptop kon aansluiten, zodat ik kan zingen en opnemen. Dit kan niet.
Welke opties heb ik nu? Bestaat er een snoertje die ik er tussen kan doen? Of moet ik iets anders erbij kopen? En zo ja, wat?

Toegevoegd na 10 minuten:
Is dit misschien wat? http://www.rfsystems.nl/shop/Antari_rookmachine_op=op.pdf/artikelen/uci-10-usb-xlr-microfoon-interface-kabel-d1630.htm

Of kan ik beter een heel kastje er tussen kopen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing