Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik heb hele erge hoofdpijn, buikpijn, misselijk, last van kotsen. Wat moet ik doen?

Ik ging met school naar engeland op de heenreis en daar was allea gwn goed. Terug reis begon het ervoor gingen we nog naar de macdonalds. En vanaf toen in de bus begon ik te kosten, 9 keer. 8 keer in de bus 1 keer in de boot en zoveel pijn. Alles wat ik daarna dronk kwam dr zo weer uit en ik voel me nog steeds ziek naa een hele dag slapen. Heb de huisarts al gebeld en die zij dat ik moest uitzieken.

Weet iemand hoe ik hier snel van af kom?
Ik durf niet meer te eten want dat komt er zo weer uit en heb maandag stage voor sport en bewegen dus ik wil wel fit zijn.

Toegevoegd na 3 uur:
Vergeten te zeggen m.n lippen en mond zijn helemaal uitgedroogd zelfs na wat drinken direct weer uitgedroogd

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Ziekten

Kan het dat je door stress en spanningen op het werk en in de familie gevoeliger wordt voor griepjes en dergelijke?

Ik ben ongeveer anderhalf jaar afgestudeerd. Nu ik werkend ben, heb ik in het afgelopen jaar continu griepjes , koorts, vermoeidheid e.d.
Bloedonderzoek wees wel wat ijzergebrek en b12-tekort uit.
Kan stress en spanningen er ook mee te maken hebben?
Heb veel spanning namelijk.

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

ik voel mn hart, moet ik naar de dokter?

Ter introductie: ik studeer een half jaar in het buitenland en ben best veel bezig met wanneer ik weer naar huis kan. Ik heb buiten school nauwelijks conctact met anderen hier. Nu is het zo dat ik de laatste 2 dagen mn hart "voel". het voelt heel gek en is eigenlijk niet te beschrijven, het voelt als een soort spierpijn in mn borst. Nu is het zo dat ik me nogal snel zorgen maak over dingen en hierover ook dus. Ik pieker er de laatste dagen best veel over en als ik eraan denk worde het erger. Heb er best veel over gegoogled en het meeste wat ik lees is dat het door de stress komt, al heb ik zelf niet het gevoel dat ik veel stress heb, is het mogelijk dat ik onderbewust stress heb (bv over naar huis gaan). Ik heb mn ouders nog niet hierover verteld want ik wil ze niet ongerust maken. Mijn vraag is of ik naar de dokter hiermee moet gaan en of iemand dit misschien herkent? Zo niet, is er een manier om me minder zorgen hierover te maken?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing