welke zorgverzekering vergoed een neuscorrectie ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Hallo. Ik heb vandaag een basketbal op mijn vinger gekregen. Eerst kon ik nog een minuutje verder, maar daarna ging het niet meer. Hij zwol op rond het gewrichtje en hij ziet blauw. Het bovenste deel van de vinger staat ook scheef naar voren. Mits veel pijn lukt het om naar voor te buigen, strekken gaat niet. Als ik hem ook maar aanraak of mijn vinger raakt iets, doet het heel veel pijn. In mijn omgeving zeggen ze dat het mits rust overgaat en er geen dokter nodig is. Maar ik heb een slecht gevoel. Iemand raad? Is de vinger gebroken of gekneusd? Alvast bedankt!!!
Toegevoegd na 1 minuut:
Het bovenste kootje kan ik niet buigen, alleen mijn hele vinger mits pijn.
Ik ben een jongen van 20 jaar. Ik merk dat ik meestal te druk ben als ik met me klasgenoten, vrienden en of familie omga. Meestal heb ik geen controle in mezelf om me rustig te houden en ik praat vaak over onzinnen die nergens op slaan. Ik vind het zelf grappig als ik over onzinnen zit te praten terwijl andere mensen dat niet echt leuk vinden (als ik druk ben heb ik dat niet in de gaten). Meestal heb ik ook helemaal geen concentratie op school en ben vaak erg afgeleid en druk. Als ik alleen ben, ben ik vaak rustig en heb dan vaak schuldgevoelens over dat ik te druk was met mensen en voel me minderwaardig tegenover anderen. Wat kan ik hieraan doen? Zijn er tips of middelen hierover om mezelf te veranderen? Want ik wil niet zo verder leven.
Alvast bedankt voor de hulp :)
Toegevoegd na 2 minuten:
P.s... Druk zijn heb ik niet alleen met klasgenoten, vrienden en of familie. Ik heb er ook last van met mensen die ik niet ken.
Ik heb het gemeten met een digitale weegschaal. Een vol pakje weegt in de verpakking 54 gram en een leeg pakje(tarra) 5,5 gram.
Dat scheelt dus 1,5 gram. Het is niet veel maar toch zou het een vorm van oplichting kunnen zijn.
Heeft iemand anders die ervaring ook?
Ik zet het maar in de meningen omdat het misschien suggestief is.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing