waarom staat op sommige tafelaanstekers dat je er geen sigaretten mee mag aansteken? is het gevaarlijk?
Het gaat om de verpakking van AH tafelaansteker. Er staat op dat het niet bedoeld is om mee te roken.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Het gaat om de verpakking van AH tafelaansteker. Er staat op dat het niet bedoeld is om mee te roken.
2 weken terug gebeld en de soatest (urine en bloed) was negatief. Voorheen had ik wat klachten, maar na op internet te hebben gezocht naar antwoorden kwam ik op een waarschijnlijke urineweginfectie. Klachten zijn inmiddels ook over.
Gister kreeg ik een brief van de huisarts met het volgende:
Aan de hand van uitslagen zouden wij het fijn vinden dat je een afspraak maakt tijdens het spreekuur.
Zijn de uitslagen dan zodanig veranderd? Waarom bellen ze dan niet?
Of willen ze het gewoon even bespreken?
Volgens deze video ontstaan veel klachten aan de darmen door de gebruikelijke zithouding bij het poepen, dus met de bovenbenen horizontaal op de WC-bril.
Het zou beter zijn om je voeten op een verhoging te zetten en zo de knieën hoger dan de heupen te hebben. Dat zou dan aandoeningen voorkomen zoals blinde darmontsteking, dikke darmkanker, aambeien, constipatie en colitis.
Maar klopt dit?
Familielid heeft dit.
Ze zegt nu al dat ze dan liever dood gaat omdat ze daarmee niet zou kunnen leven.
Ik snap dat wel,zo'n beetje het ergste wat je kan overkomen,en dan wordt je ook nog eens zo afhankelijk van anderen.
Ik weet echt niks meer te zeggen tegen haar en anderen ook niet eigenlijk.
De oogarts kan ook niet heel veel zeggen behalve dat het er al best ernstig uit ziet,je moet er eigenlijk snel bij zijn om te voorkomen dat het erger wordt.
Elke twee jaar krijgen vrouwen tussen de 50 en 75 jaar een uitnodiging voor het bevolkingsonderzoek borstkanker. Maar waarom jonger dan 50 niet? Zijn hier kosten aan verbonden als je naar onderzoek vraagt?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing