Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kun je je eigen gehoor schaden door het gebruik van een geluidsversterker in je oor?

Niet een gehoorapparaat, deze zijn op maat gemaakt en versterken dus niet alle geluiden.
Wel een mogelijke apparaat dat alle geluiden versterkt. Het gaat daarbij om het versterken van een zachte stem, iemand die altijd te zacht spreekt.

De bedoeling is het apparaat te gebruiken 1 x per week *binnenshuis* dus zonder allerlei bijgeluiden!!

Of het helpt is afwachten, maar eerst is het toch veel belangrijker te weten of het je gehoor schaadt, of het achteruit gaat door dit te gebruiken? en ook zou je dan genoeg hebben aan één van die apparaten dus in één oor?

Graag antwoord van ervaringsdeskundigen.

Toegevoegd na 9 uur:
http://www.idiva.nl/

Dit is waar het om gaat, niet een gehoorapparaat, maar een "gehoorversterkter".

Toegevoegd na 1 dag:
Bovenstaande link is achterhaald, betreft iedere keer een 'dagaanbieding'.

http://www.idiva.nl/clear-sound-gehoorapparaat.html

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Helpt het gebruik van een gehoorapparaat om te horen, als je niet doof bent , maar als de ander te zacht spreekt van nature, dus altijd?

Heb wekelijks contact met iemand die a.l.t.i.j.d. te zacht spreekt... >onverstaanbaar< binnensmonds mompelt (?) ... dit is mateloos irritant. Het is algemeen bekend ... maar wat doe je er aan? vandaar mijn vraag.

Toegevoegd na 1 minuut:
http://www.idiva.nl/

Toegevoegd na 5 uur:
Zodra deze ‘mompelaar’ zich bewust is van het onverstaanbaar zijn, is het weer eventjes WEL verstaanbaar qua geluid, qua sterkte.

Afgezien er van of het ‘te duur’ is of dat het ‘niet kan voor die prijs’ zou het versterken van het geluid, van de stem op maximaal 4 à 5 meter genoeg zijn om resultaat op te leveren? Binnenshuis! dus geen sprake van bijgeluiden.

>>>en uiteraard met behulp van het apparaatje op de link<<<

Toegevoegd na 1 dag:
Eerder genoemde link is achterhaald :

http://www.idiva.nl/clear-sound-gehoorapparaat.html

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing