Hoe kan je caffeine in het lichaam sneller laten afbreken?
Ik weet dat bij rokers caffeine in het lichaam sneller wordt afgebroken. Maar hoe zit het bij niet-rokers? Hoe kunnen zij caffeine sneller afbreken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik weet dat bij rokers caffeine in het lichaam sneller wordt afgebroken. Maar hoe zit het bij niet-rokers? Hoe kunnen zij caffeine sneller afbreken?
Ik wil iets meer gaan eten zodat ik steviger word. Ben nu namelijk vrij magertjes. Nu is mijn vraag: stel dat ik aankom, kom ik dan aan over mijn gehele lichaam of krijg ik dan gewoon een "buikje"? Dit wil ik namelijk natuurlijk NIET!
Ik slaap normaal strikt 8 uur per dag en dit werkt overigens super normaal gesproken. Ik val direct in slaap en wordt door de wekker wakker en spring er zo uit.
Nu is het de laatste dagen zo dat ik enkele uren voor de wekker wakker wordt. Vanochtend b.v. 2 uur voor de wekker. Omdat dit de 3e dag was, ben ik er eerder uitgestapt. Nu is mijn vraag of dit schadelijk kan zijn, of kan leiden tot meer vermoeidheid? Het uren liggen woelen zonder in slaap te vallen werd een beetje irritant, misschien is dat wel schadelijk dacht ik.
Wie kan mij hier iets meer over vertellen?
Als ik 's avonds in bed ga liggen maak ik mezelf altijd erg bewust van m'n lichaam. Ik merk dat ik zwaarder ga ademen, en op een gegeven moment merk ik dat mijn gedachtes erg onlogisch en onrealistisch worden. Ook begin ik al droomachtige beelden te zien (maar zo ver ik weet zijn dit geen dromen, aangezien deze pas later in de slaapcyclus optreden). Wanneer dit gebeurt weet ik dat ik in slaap aan het vallen ben.
Hoe zijn deze onlogische gedachtes en "hallucinaties" te verklaren? Zelf dacht ik aan een afname van de hersenactiviteit, maar verder dan dit kom ik niet.
Hallo ik ben een jongen van 17 die een hernia heeft opgelopen. Ik heb het nu 5 maanden. Maar weet eigenlijk pas 1.5 maand dat ik een hernia heb door een rontgefoto en mri scan. Sindsdien loop ik bij een fysiotherapeut. En mijn vraag is gaat dit helpen om mijn lichtepijn en uitsralling in mijn been helemaal verhelpen zodat ik weer man voetballen over een paar maanden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing