Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is het normaal dat ik al last heb van ''extreme'' haaruitval op 19 jarige leeftijd?

Hallo,

Ik ben een jongen van 19 jaar en maak me momenteel zeer druk over het aantal haar dat ik verlies, aangezien ik dit nooit gehad heb. Ik hoef maar een hand door me haar te halen en ik neem al ongeveer 3 haren mee.

Wanneer ik dit bespreekbaar maak hoor ik vaak: ah het is het weer of stel je niet aan. Tóch speelt dit al zeer lang en hoop ik nooit kaal te worden.

Henk

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

hoeveel verbrand een huishoudelijkhulp gemiddeld?

Als huishoudelijk hulp doe je meestal de zwaardere huishoudelijke taken,, ookal stof je natuurlijk ook wel en dat soort dingen. Maar je drinkt ook koffie tussen door en fiets wat meer op zon dag. Hoeveel zal je ongeveer per uur verbranden. Ik neem aan dat je iets zwaardere dingen en langer achter elkaar doet dat thuis dus ben benieuwd of dat veel verschilt.

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Wat kun je het beste doen aan een Bitchy Resting Face (van nature hangende mondhoeken)?

BRF of Bitchy Resting Face is het bij sommige mensen van nature naar beneden hangen van de mondhoeken wanneer het gezicht ontspannen is. In een 'neutrale stand', geeft dat ze een sombere, norse, boze of ontevreden uitdrukking, terwijl hun emoties daar niet mee overeenkomen, ze zijn bijvoorbeeld opgewekt, blij of in een neutrale stemming, maar komen op anderen negatief over, louter door hun gezichtsuitdrukking. Naarmate mensen ouder worden gaan vaak ook de mondhoeken meer hangen, bij de een duidelijker waarneembaar dan bij de ander. Mensen met BRF hebben hier dus van jongs af aan al last van. Ze worden hierdoor met regelmaat verkeerd beoordeeld door anderen of er zelfs afkeurend op aangesproken en kunnen daar emotioneel onder lijden. Opmerkingen als "Gewoon vaker lachen" helpen niet, daar laten van nature hangende mondhoeken zich niet echt definitief door optrekken. Wat is nou eigenlijk de oorzaak van een BRF en zijn er (cosmetische) methoden om een BRF te verhelpen?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing