ik heb lenzen gehad voor een halfjaar. er zijn vier doosjes die 3 paar lenzen bevat. hoelang gaat een lens mee dan?? snap er niks van..
ik ben btw vergeten te vragen hoe of wat, niet slim ja...
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
ik ben btw vergeten te vragen hoe of wat, niet slim ja...
Ik ben benieuwd waarom ik nooit verbrand. Heb de afgelopen weken vrijwel elke zonnige dag buiten gezeten.
's Winters ben ik een spook zo wit, bruin worden gaat niet snel, ook niet langzaam.
Donkerbruin haar, bruine ogen.
Heeft er niks mee te maken gok ik maar blauwe plekken krijg ik ook zeer zelden.
Ben gewoon benieuwd wat hier de oorzaak van is :)
Hallo beste mensen, ik ben Samir, een jongen van 16 jaar. Ik zat 2 weken geleden te mastruberen, toen ik klaarkwam kreeg ik enorme pijn aan me linkerhand. Ik begon te trillen, en ik kreeg krachtverlies. Maar ik heb nu een paar dagen geleden weer gemastrubeert, en heb ik ontdekt dat de pijn niks met het mastruberen te maken heeft, maar dat ik me linkerhand te lang op de zelfde manier, en te stijf hield (want ik rukte met rechts). Sinds dien heb ik krachtverlies en is bijvoorbeeld een blikje lastiger te pakken. Nu heb ik ook vaak pijntjes in me lichaam zoals bij me borstkas of ergens anders. Ik ben bij de dokter geweest en daar hebben ze me bloed geprikt, er is niks gevonden in mijn bloed. Nu vraag ik me af of dit ooit wel overgaat?
Toegevoegd na 1 minuut:
Ik heb dus krachtverlies sinds de eerste keer dat ik pijn kreeg in me linkerhand!
Ik rol af en toe een jointje (geen roker), dus ik vroeg me af: welke shag heeft het minste teer/koolstofmono-oxide etc? Ik kan niet even bij de winkel achter de balie gaan staan om alles na te kijken ^^
Alvast bedankt :)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing