Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

heeft meer vitamine en mineralen dan aanbevole dagelijkse inname een toegevoegde waarde?

Vitamine e werkt als een antioxidant, maar als je dan bijvoorbeeld 2 keer zoveel als de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid, werkt die dan ook 2 keer zoveel 'anti-oxiderend'? Heeft dat een meerwaarde?
En bijvoorbeeld niacine, als je 200mg neemt, werkt dat dan 2 keer zo goed als 100mg?

Ik weet wel dat sommige voedingsstoffen gewoon weggaan als je ze teveel neemt, maar van bijvoorbeeld anti-oxidanten geld, hoe meer hoe beter, toch?

Toegevoegd na 1 minuut:
Waarbij geld dat nog meer?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Kan het dat door trillingen bij de mondhygiëniste je vullingen of cement van kronen kapot gaan?

Er mag niet op een brug in de pas worden gelopen door militairen i.v.m. trillingsgevaar. Verder zijn bij een verjaardag waarbij een opblaaspop in de tuin was geplaatst 's nachts de tegels in de douche gesprongen. Nu vraag ik me af of de trillingen die de mondhygiëniste maakt om tandsteen te verwijderen ook dit effect op vullingen en cement van kronen kunnen hebben?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Gebit
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing