Mag ik met een oogafwijking (scheelziend) bij het korps mariniers?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb zoals hierboven beschreven een bobbeltje netboven het stukje waat je kootje knikt. Het is klein en het best voelbaar als ik mijn vinger gebogen heb. Het doet geen pijn dus lijkt niet interesant genoeg voor een vraag. Maar af en toe als ik hem ergens langs haal gaat er een pijnscheut door en blijft hij een tijd gevoelig. Soms heb ik het ook dat er snel op die plek (van het stoten wellicht) een klein soort vochtbultje onder mijn huid zit. Nooit gehad en bij mijn andere hand en vingers heb ik het niet. Dit duurt nu al maanden en moet blijven oppassen met die vinger. Iemand die weet wat dit kan zijn? Vind het niet erg genoeg om naar de huisarts te gaan maar ook nieet om er niet steeds aan te denken.
Dank jullie wel!!!
Val je juist makkelijker af met een zachte buik of juist met een harde buik ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing