Hoe snel heeft een immigrant recht op medische hulp ?
Als een buitenlander ziek is, vervolgens het recht krijgt om hier te wonen, zijn dan alle medische voorzieningen voor die persoon meteen beschikbaar ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Als een buitenlander ziek is, vervolgens het recht krijgt om hier te wonen, zijn dan alle medische voorzieningen voor die persoon meteen beschikbaar ?
Ik was op school en opeens voel ik iets raars in mijn hand, dat een klein beetje pijn deed. Mijn ouders en mijn klasgenoten weten niet wat het is, het voelt alsof het bot is, alsof het er onder zit. Mijn klasgenoten zijden dat ik een operatie moest doen, is dat zo of zitten ze me gewoon te plagen? Ik ben best wel bang...
mijn vetprecentage is nu 26.9 en ik vroeg me af of dat na 5 maanden krachttraining omlaag gaat en zo ja hoeveel dan ongeveer?
Het is van het epileren ontstaan bij de bikinilijn, en is nu ongeveer 1,5 cm groot al
Elke keer als ik een toffee eet of als ik ergens heel erg op moet kauwen, komt er opeens een heel erge druk op mijn slapen. het komt zo ineens en zakt binnen een paar min. weer af. Wat kan dit zijn? Elke keer als ik het heb denk ik echt dat ik flauw ga vallen...?!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing