Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Onderkant van voet 'scheurt'. Hoe heet dat en hoe komt dat?

Ik vind het heel lastig om deze vraag te stellen, omdat ik niet weet HOE ik dit moet stellen.
Als ik heel lang loop, lijkt het net of de onderkant van mijn voet 'scheurt'. Vooral toen ik kleiner was. nu niet meer zo. Ligt het aan de spier in de onderkant van mijn voet? Kent iemand anders ook dit gevoel? Wat veroorzaakt het? Hoe heet het?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Wat is die bult onder tanden, hij is pijnlijk en hard?

als ik met mijn tong onder mijn tanden ga (tussen onderlip en ondertanden) dan voel ik een pijnlijke, harde bult. dacht eerst dat het een zweertje was maar zo groot ( 1,5 cm) heb ik nooit eerder gevoeld en doet ook pijn als ik t aanraak. Niets raars gegeten of behandeling ondergaan bij tandarts. weet iemand hier iets over? kan pas over 2 weken naar de huisarts.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Ziekten

Hoe zorg ik er voor dat mijn man zijn hoorapparaten wel in doet?

Mijn man en ik hebben voor 2 jaar terug allebei hoortoestellen aangeschaft . Wij zijn allebei 70 jaar.
Ik draag ze wel maar mijn man weigert ze in te doen . Hij vind het vervelend als mensen het kunnen zien. ( Ijdelheid ) Met het gevolg dat we de tv heel hard moeten zetten wat voor mij zeer hinderlijk is.
Ik moet ook alles herhalen anders verstaat hij mij niet. Hoe kan ik hem zo ver krijgen om toch zijn hooraparaten in te doen??

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing