Wat is het verschil tussen heroïne, cocaïne en opiaten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Gisteren had ik last van mijn kaken en nu heb ik een drukkend gevoel net onder mijn borstkas, last van duizeligheid en ben misselijk. Ik heb gisteren wel 3 anticonceptiepillen ingenomen maar dat was omdat ik die vergeten was. Ook heb ik last van een spierpijnachtig gevoel in mijn linkerarm en ben heel erg moe terwijl ik gewoon goed geslapen heb.
Een maand geleden zijn mijn linker-verstandskiezen getrokken, er zijn wel wat schrikmomenten geweest maar voor de rest (dacht ik?) ging het herstellen goed.
Nu heb ik gister, een maand na de operatie, op normale wijze de linkerhelft van mijn mond gebruikt om te kauwen. Daarna voelde ik al een klein beetje zwelling in mijn onderkaak/wang.
Vandaag ben ik vervolgens met een best vreemd-grote zwelling opgestaan. Ik heb verder geen pijn/last van de zwelling, maar het kan niet normaal zijn?
Ik merk dat als ik wondjes heb, de huid eromheen rood is geworden en warm aanvoelt, hoe komt dit? En wat heeft dit voor doel?
Ik zou graag willen weten of je een zonnebril kun kopen van - 1.50 zonder opticiens
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing