Kan ik achterhalen of iemand getrouwd is?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
ik slik al een aantal maanden Fluoxetine (anti-depressiva) en daarop had ik gelezen dat ik geen diclofenac mag gebruiken.... nu heb ik last van spierpijn en mijn duim en in de voltaren emulgel zit diclofenac... Kan ik het gebruiken of moet ik iets anders zoeken tegen de pijn?
Toegevoegd na 1 minuut:
Als het kan wat van bijwerkingen kunnen er optreden?
Toegevoegd na 3 uur:
Als het kan wat voor bijwerkingen kunnen er optreden?
Het voelde in het begin erg goed als ik dit deed, maar nu wordt het steeds moeilijker (sterker) en doet het tot het moment dat ik het doe meer pijn dan eerst.
Wat zou ik kunnen doen om later prostaatproblemen te voorkomen zodat ik als ik oud ben niet 3 keer per nacht eruit hoef bijvoorbeeld om te plassen?
Ik heb vorige maand de pil doorgeslikt. Ben m 2 keer vergeten in 2 strippen, in het begin van de 1e strip.
Nou werd ik gisteren 'ongesteld(?)' op mijn werk, niets aan de hand. 'S avonds voel ik dat ik al snel na een nieuwe tampon doorlek, ik naar de wc. Kwam er ineens een hele gekke 'klont(?)' uit en bleef liggen in de wc. Ik een foto gemaakt, doorgespoeld, en aan m'n vriend laten zien.
Mijn vriend is er nu van overtuigd dat ik een miskraam heb gehad, maar dat kan ik uit de foto niet halen. Mijn moeder zegt dat zij het ook eens heeft gehad en dat het goed kon zijn dat ze zwanger was toen.
Ik weet niet zo goed wat ik moet doen óf wat er nou precies is gebeurd. Of dat ik me gigantisch aanstel en dat ik gewoon een klontje erin had. Ik vind het best eng.
Ik heb geen verhoging, geen ergere buikkrampen dan normaal. Wel een beetje algehele malaise (verkouden, keelpijn, opgezette klieren) maar dat is al een een weekje. Gisteren gelíjk na het gebeuren een zwangerschapstest gedaan en die was: negatief.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing