Wat doet de fysio tegen spanningshoofdpijn?
Ik moet morgen naar de fysio voor spanningshoofdpijn en ik weet dat ze mijn nek gaat losmaken. Maar hoe? En gaat het pijn doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik moet morgen naar de fysio voor spanningshoofdpijn en ik weet dat ze mijn nek gaat losmaken. Maar hoe? En gaat het pijn doen?
ik doe mijn spreekbeurt over astma en wil deze info graag weten. weet iemand het? alvast bedankr groetjes cheyenne12
Stel, ik heb gisteren een paar pijnscheuten in mijn hart gehad. Ik heb er even last van gehad en het is over. Ik wordt hier bang van en ga naar het ziekenhuis. Zouden ze daar kunnen zien wat er die dag met mijn hart gebeurt is ?
Volgens mij niet, het is geen virale aandoening
Sinds 2005 heb ik een lichte hartspierverzwakking (cardiomyopathie), ik ben nu 40. Heel af en toe krijg ik een snel hartritme in rust, meestal 's nachts in bed. Mijn hart slaat dan 160/170 slagen per minuut. Ik weet dat ik rustig moet blijven. De specialisten hebben me ook 'op het hart gedrukt' dag het geen kwaad kan maar toch schiet ik elke keer weer in paniek omdat destijds op deze manier mijn lichte hartziekte werd ontdekt (hartbewaking, enge ingrijpende onderzoeken hebben sporen nagelaten). Ik ben er als de dood voor. En denk dan werkelijk dat ik dood ga... Ik ga eerder dood van de angst. Iemand tips hoe ik deze angst kan overwinnen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing