Is zumba een goede manier van afvallen?
ivm opletten met eten, vette snacks overslaan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
ivm opletten met eten, vette snacks overslaan?
Inmiddels zit ik al ruim 3 maanden aan huis gekluisterd. Heb ernstige rug problemen en ga hopelijk binnenkort naar een revalidatiecentrum. Nu heb ik begrepen dat de wachttijden nog al lang zijn, wat kan ik doen om mij in die tussentijd niet nog ellendiger te gaan voelen?
Ik kan niet lang lopen (ongeveer 500 meter). Heb alle tv series, dvd's, boeken en tijdschriften die ik hier in huis heb al gezien.
Ben er klaar mee, maar wil er niet aan onderdoor gaan, psychisch. In 3 maanden tijd ben ik van a naar b naar c gestuurd, om uiteindelijk weer bij a uit te komen.
Alle tips zijn welkom, alvast bedankt!
Ik heb jaren lang heerlijk geslapen op mijn matras, maar de laatste tijd heb ik veel last van mijn rug en slaap ik slechter. Kan dit komen door het matras zelf?
Mijn man raakte 3 jaar geleden werkeloos. Ik heb een chronische ziekte dus ben nu volledig afgekeurd. Mijn man heeft artrose in zijn nek gekregen en is ook na de ww in de ziektewet gekomen. Hoe houd je je relatie sterk zonder dat je je aan elkaar gaat irriteren. We leven minimum door dit alles dus leuke dagjes ect kan niet vaak en door mijn ziekte ook niet. Hoe zorg je. Ervoor dat je niet in een sleur komt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing