wat betekend bruin slijm en bloed? Buiten de menstruatie om, aan de pil?
ik slik microgynon50.. Moet nog ong. 1 week voordat ik met de stopweek begin.. Ben ik nu zwanger?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
ik slik microgynon50.. Moet nog ong. 1 week voordat ik met de stopweek begin.. Ben ik nu zwanger?
Als je hurkt, blaast, opstaat en op je hand blaast of je bloedaders bij je nek dichtknijpt val je flauw. Maar sterven er dan hersencellen af? Op google zijn namelijk de meningen verdeeld en sommige zeggen dat het niet ongezond is. Zelfs de GGD! Maar andere zeggen weer dat doctoren zeggen dat het wel ongezond is. Maakt je hersens weer nieuwe hersencellen aan?
als kind was ik angstig nu vele minder nu lijkt het meer alsof ik de dood wil uitdagen maar en dit is het gekke ik zou graag terug gaan studeren en dan komt die verschrikkelijke faalangst weer opzetten een psycholoog is voor mij te duur trek invaliditeit er moeten toch nog andere manieren zijn iemand een idee?
Ik merk aan deze mensen dat ze het moeilijk vinden om je aan te kijken en waar mensen spraak als een soort middel om op elkaar ingespeeld te raken gebruiken is er bij veel autistische mensen geen woord. Zij kunnen er niks aan doen maar het maakt je wat nerveus ,hoe zou je kunnen proberen met hen te praten. Ze zijn slim en zelfstandig, ze laten je soms zo eenzaam voelen.
Ik moet in 2013 een beugel (brackets voor +/- 1,5 jaar)
Nu ben ik benieuwd hoe dat met de kosten en met de behandeling gaat.
Hoe ziet het behandelingstraject eruit? Eerst happen, dan brackets plaatsen enz?????
En hoe zit het met de kosten? Krijg je in 1x een rekening voor het gehele traject? Of gaat het in delen?
Alvast bedankt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing