Ik wil een PRA onderzoek gaan doen , maar bij de meeste onderzoeken vragen ze mensen die 3 maanden gestopt zijn met roken,Hoe checkken ze dat na ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik hoorde laatst dat het vet wat je in de puberteit hebt je nooit meer kwijt kan raken. Maar wel tijdelijk. Klopt dat?
Vijf maanden geleden ben ik bij mijn huidige behandelaar gekomen voor poliklinische contacten. Vanaf het begin was het voor mij duidelijk dat het contact stroef verliep omdat ik hem niet vertrouwde. Ik heb hier niets over gezegd in het begin omdat ik hem ook een kans wilde geven en sowieso niet snel mensen vertrouw.
Nu heb ik na vijf maanden aangekaart dat het vertrouwen totaal niet is gegroeid, slechts afgenomen en dat ik eigenlijk een andere behandelaar wil als dat kan.
De reden dat het vertrouwen niet is gegroeid is dat ik eigenlijk nooit antwoord kreeg als ik een mailtje stuurde (dit deed ik ongeveer 1 keer per maand, en dan alleen op afspraak), niet eens een leesbevestiging waardoor ik erg onzeker bleef of hij voor mij belangrijke (en vaak ook moeilijke) informatie had gelezen.
Ook was het zo dat hij standaard op elke afspraak te laat kwam (10-20 minuten)
Daarnaast in de gesprekken gaf hij mij altijd het idee dat ik niet aan de behandeling mee werkte en dat als het niet goed ging, het aan mij lag. Door mijn onzekerheid ging ik daar vaak slechter de deur uit dan dat ik er in ging en is mijn automutilatie en suïcidaliteit vaak erg toegenomen.
Mijn vraag is, nu of ik terecht een wisseling van behandelaar heb aangevraagd en zo ja, of ik dit niet te laat heb gedaan?
Omdat wij nogal eens bij de apotheek komen, vanwege de vele medicatie die wij gebruiken, schrokken we van de mededeling, dat je beter voor 3 maanden een recept kon vragen dan per maand. Het schijnt dat er dan € 3.00 per recept verrekend gaat worden. Vraag; waar gaat dat geld heen?
Hoezo de gezondheidszorg duur houden?
In afwachting
Poezels
Hoe kan ik van die vervelende jeuk afkomen tussen me billen? Ik heb al bezoek gedaan bij huisarts en mijn ontlasting laten te-testen op iets kwam niets uit, ze hebben me door verwezen na een dermateloog die heeft ook wat onderzoeken gedaan en een allergietest gedaan kwam ook niets uit heb er wel zalf voor gekregen tijdje gebruikt ging wel goed maar nu heb ik er weer last van. Hoe kan ik er voor goed van afkomen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing