Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Frisdrank ongezond.. Of toch niet?

Ik heb eens op de achterkant van een fles fanta en fanta cassis gekeken naar de ingrediënten en die opgezocht. Nu was ik erg verbaasd dat er helemaal niks slechts in zit voor je lichaam. In fanta zit zelfs vitamine C die je lichaam niet zelf kan aanmaken. Dus is frisdrank dan wel zo ongezond als we denken? Ik drink al een tijd bijna alleen maar frisdrank (geen cola, daar krijg ik buikpijn van) en ik heb nergens last van, ik val juist wat af. Naar mijn mening is het alleen slecht voor je tanden.. Kan dit kloppen of zit ik er toch helemaal naast?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Gebit

ik ben 2 maanden geleden uit het gips gekomen en ik heb nog heeel erg veel last van mn enkel wat moet ik doen?

ik ben 2 maanden geleden uit het gips gekomen ik heb er 2 weken in gezeten omdat mijn enkel omwas gezwicht en er schuin aan hing dit hebben ze rechten kunnen zetten en er was een klein breukje maar toen ik uit het gips kwam had ik er weinig tot geen last van maar 1 week later ben ik zonder krukken gaan lopen (ik denk te snel) en 2 weken later gaan trainen dit is erg dom van mij geweest maar ik kan nu bijna niks meer met mn enkel niet rennen niet zo goed trap lopen en hij slaat de heletijd op slot en zwicht vaak om wat moet ik nu doen?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Herkent iemand dit,anders als dat de dokter het herkent?De huisarts zegt dat het n ernstige vorm van "raynaud" is maar ik twijfel.

mijn duim is beschadigt a.g.v. ..lijden aan het syndroom v raynaud en roken,dit volgens de dokter. Maar ik vind 't vreemd dat het alleen mijn duim en licht mijn wijs en middelvinger treft. Ik heb in de tuin gewerkt,sperziebonen geplukt en van alles meer..zou het 'n reactie op 'n plant kunnen zijn?
De top van m'n duim is pijnlijk en dik geworden. Hij voelt aan als 'n partje van 'n mandarijn die uitgedroogd is in de zon..m'n nagel heeft 'n beetje losgelaten en er zitten kleine rode puntjes,lijkt ook op bloeduitstortinkjes als naaldenpuntjes,op de top.
Heeft iemand zoiets eerder gezien? (Ik ga al naar 't ziekenhuis en dit is m'n tweede dag zonder tabak,ik twijfel gewoon nog steeds aan deze diagnose..)

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing