Krijg je een herkeuring van het uwv als je een studie afrond?
Ik heb een wajong uitkering en ben 80-100% afgekeurd.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb een wajong uitkering en ben 80-100% afgekeurd.
Ik heb de diagnose borderline persoonlijkheids stoornis en bipolaire stoornis gekregen en gebruik sinds gisteren lithium.
Je hoort zoveel verhalen over lithium. Graag zou ik willen weten wat de voor en nadelen zijn tov een ander middel voor deze diagnose.
Ik heb een blaar in mijn mond en het irriteert continu. Hoe kom ik er van af?
Bijvoorbeeld een persoon van 80kg, die een hele dag zit.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing