Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Nieuwste vragen

Mag ik met een auto gekentekende aanhanger, geschorst, achter landbouwtrekker rijden?

Ik vraag me af of ik met een (let op;) 'geschorste' aanhanger mag rijden achter mijn landbouwtrekker...

De aanhanger staat op eigen (auto) kenteken, maar is geschorst.

Ik heb de aanhanger maar een paar uurtjes nodig vandaar dat ik hem liever niet van de schorsing af wil halen.

Dus concreet; Hang ik er een afgeknottedriehoek aan, en het originele kenteken erop zit, mag ik dan met een geschorste aanhanger rijden. Nogmaals dit is voor de landbouw hier zijn ook weer andere verplichtingen voor.

Ik kwam er zelf niet uit, misschien dat iemand het hier weet. Zo niet, ga ik even naar de RDW bellen.

Mvg Lars
PS: ik ben er uiteraard wel van op de hoogte dat je überhaupt gewoon met een auto aanhanger achter de trekker mag rijden.

Verwijderde gebruiker
2 jaar geleden
in: Wetgeving

Waar duidt een afwijkende koorddansersgang (neurologisch onderzoek) eigenlijk op?

Lees: die persoon kan de voeten niet achter elkaar zetten / stapt zowel links als rechts uit na de eerste stap / valt bijna op de grond. Persoon heeft een auto ongeval gehad en volgens NPO hersenschade (frontaal). Heb je dan ook een afwijkende koorddansersgang? Betrokkenen is het vergeten te vragen aan de neuroloog, en de neuroloog is nu 4 weken met vakantie. Ik dacht ik stel hier de vraag, maar uiteraard bel ik ook met/voor hem naar de neuroloog eind september.

2 jaar geleden
in: Ziekten

Hoe kom ik af van die spam in mijn Hotmail?

Ik krijg meer en meer Spam in mijn Hotmail. Ik ben bang dat mijn Hotmail adres ergens op een lijst staat die verkocht wordt aan mensen die Spam zenden. Het is niet één afzender, maar -tig verschillende.
Ik heb al ‘regels’ gemaakt en zie dat mijn Prullebak iedere dag nokvol zit met reeds uitgefilterde Spam, maar ik krijg er nog steeds enorm veel in mijn Inbox. Een nieuw Hotmailadres nemen wil ik niet. Nog andere suggesties?

Mag je als verzorgende van origine als helpende werken in een verzorgingshuis?

Ik heb gesolliciteerd als helpende bij een verzorgingshuis terwijl ik verzorgende ig ben (5 jaar).
Op mijn cv staat niet dat ik mijn verzorgende opleiding heb afgerond. Mijn werkgever denkt dat jk helpende ben.
Ik wilde het wat rustiger aan doen na 5 jaar omdat ik die verantwoordelijkheid niet wil.
Is dit toegstaan? En wat gebeurt er als mijn baas hierachter komt?
Ik werk namelijk in de thuiszorg ook nog hiernaast als vig. Mijn baas van de thuiszorg draait ook diensten in dat verzorgingshuis. Wat als zij dit verteld tegen mijn nieuwe werkgever en ik op het matje wordt geroepen?
Tips?

Verwijderde gebruiker
2 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing