Kan ik een lichtroze tapijt zwart verven met textielverf? Zo ja, hoe?
Ik wil het tapijt verven in de kleur zwart. Kan ik dit doen met textiel verf en zo ja hoe?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Ik wil het tapijt verven in de kleur zwart. Kan ik dit doen met textiel verf en zo ja hoe?
Ik wil verhuizen naar het Zuiden, dus ik zit op enkele Facebookgroepen om de toestand daar op te volgen. Nu postte vandaag iemand iets over Chinese Winkels in het Zuiden, dat zij geen huur betalen, geen belastingen enz. Ik twijfel eraan of dit echt waar is, maar bij mijn bezoeken in die landen viel het me wel op dat er weinig was van budgetwinkels zoals Zeeman, Wibra, Action.... Dit segment wordt ingenomen door Chinese winkels. In Spanje zeggen ze ook echt "je vindt dit bij de Chinees". In de buurt van Valencia waren het trouwens niet alleen winkels voor goedkope spullen, maar ook koffiehuizen, bakkers etc (met Spaans aanbod, dus geen Chinese koeken zoals je bv vindt in Brussel).
Hoe komen die talrijke Chinese winkels daar (die nog steeds toenemen)?
Het is nu wel zo dat in arme Europese landen het "Golden Visa" is ingevoerd, waarmee er een toestroom geweest is van Amerikanen, Russen, Chinezen... Je moet dan 500000 euro kunnen besteden aan vastgoed. Waardoor prijzen in bv Lissabon enorm de hoogte zijn ingegaan op enkele jaren tijd, waardoor Portugal dit nu heeft geskipt. En Spanje zou dit ook overwegen. De EU kijkt ook op de vingers van die landen, omdat op die manier mensen naar de Schengenzone kunnen komen (na 5 jaar ben je permanent resident), vgl met vluchtelingen enz die veel meer moeite moeten doen om zich in deze zone te vestigen.
Maar ik ken die Chinese winkels al heel lang, dus ik denk niet dat dat iets met Golden Visa te maken heeft.
Ik heb een perceel met stuk grond waar mijn woning op staat en in dat perceel is ook een stuk grond waar 10 verhuurde garageboxen op staan. Deze 2 zijn duidelijk gescheiden van elkaar. De boxen hebben geen aansluitingen op nutsvoorzieningen. Waarom krijg ik hiervoor toch een aanslag?
Is men pas doof als iemand 100% niks kan horen of is er een andere grens tussen slechthorend en doofheid?
Is men pas blind als iemand 100% niks kan zien of is er een andere grens tussen slechtziend en blindheid?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing