na een hoestbui ben ik zeer kortademig , zo erg dat ik moeite heb om adem te halen , wat is er aan de hand ? ik rook niet
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ziekten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en seksualiteit vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben niet verkouden en ik hoest ook niet. De oorzaak van de koorts is mij ook geheel onduidelijk. Ik voel me niet lekker en heb echt een beetje een onwerkelijk gevoel in mn hoofd. Als ik normaal op sta van de bank moet ik heel rustig doen want alles draait in mn hoofd een beetje. Vind dit beetje eng worden.
ik heb de laatste tijd erg last van vermoeidheid. ik til ook vaak van de kou terwijl ik warm aanvoel. ik heb ook last van mij knie en van mijn polsen en mijn nek zit de laatste tijd ook steeds vast.
er zit best veel kanker in mijn familie zou het kunnen dat ik dit nu ook heb?
Begin september had ik een hersenschudding en lag een paar nachten in het ziekenhuis. Nu, 2 maanden later, heb ik nog veel en vaak last van hoofdpijn en misselijkheid. Ik ging Google-en en vond dus het Postcommotioneel syndroom als gevolg van een hersenschudding.
Hoe weet ik (zeker) dat ik dat kan hebben? En wat kan ik er tegen doen?
Alvast bedankt.
P.S. ik heb de laatste tijd ook veel stress
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing