ik heb tomaten, bieslook en stokroos gezaaid in potjes en in de kas gezet. De kas is niet verwarmd, zal ik ze toch maar binnen zetten in de kamer?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
De grond is vrij van puin etc.. Je kunt hier containers voor huren maar heb je dan een schoongrondverklaring nodig? En zijn er andere manieren/ plekken waar je de grond kwijt kan? Die containers zijn wel heel erg duur namelijk. Het gaat trouwens om zwarte grond.
Afgelopen oktober ben ik in dit huis komen wonen. In de voortuin staat een mooie Japanse esdoorn. Eind oktober is hij langazamerhand kaal geworden voor de winter. Nu is hij nog steeds kaal. Wanneer kan ik blaadjes/knoppen verwachten?
Ik heb buitenverlichting (van die bollen oplopend in grootte) met 3 led lampen verlicht worden, in iedere bol één. Nu zijn in 6 maanden al 2 van de 3 lampen kapot, ik had begrepen dat led lampen veel langer meegaan. Niet dus.
Moet ik bij de aanschaf van nieuwe lampen nog ergens op letten om te voorkomen dat deze ook weer binnen de kortste keren kapot gaan? Ze branden alleen 's avonds een paar uur.
de een zegt door het stoten ,de ander door gebruik van bestrijdingsmiddel en weer iemand heeft het over vorstschade,maar wat is de oorzaak?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing