Is het normaal dat een gerbera in pot maar één week houdt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Vandaag op bezoek geweest bij mijn zusje.
Zij heeft een mooie struik met paarse bloemen in de tuin.
Op mijn vraag wat dat voor een struik is, had ze geen antwoord, vandaar dat ik de vraag hier stel.
Zie afbeeldingen.
Logischerwijs denk ik dat bijen van zon houden, dus zou ik zeggen, het zuiden. Maar de zon komt op in het noorden (right?), dus misschien is dat wel beter. Ik hoor het graag en alvast hartelijk bedankt voor het antwoord!
Hallo,
gister heb ik kikkerdril gevonden in de bak van onze waterval.
ik heb het hier uit moeten halen omdat het anders opgezogen zou worden door de pomp en ze dan dood zouden gaan.
ik heb het nu in een aquarium met hetzelfde water gezet maar weet niet of het nog uitkomt.
hoe weet ik dat?
groet jp
aan de rechte zijde van het balkon hangen al bakken, maar bestaan er ook bakjes voor in de hoeken van het rek?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing