Weet iemand waar je een goede zwemtrap voor een redelijke prijs (voor aan de steiger aan het slootwater) kan krijgen?
Het liefst roestvrijstaal (RVS) met brede treden en aan de ene kant iets hoger dan de andere kant en het liefste ook erg stevig.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het liefst roestvrijstaal (RVS) met brede treden en aan de ene kant iets hoger dan de andere kant en het liefste ook erg stevig.
Ik heb hier behoorlijk.last van.mussen, vind erg leuk te zien die kleine beestjes, ze zaten.in mijn schuur geen.probleem.dicht gepurt, maar nu hebben ze mijn grote zwembad zon 1 met pomp lek gekregen nou ben ik er dus wel klaar mee,.nou wil ik graag weten is er een.diepvriesruimte manier om ze te.verjagen, heb ook nog een.hond lopen dus niet een plant waar ze bijvoorbeeld niet van.houden.maar wel.giftig is.voor.mijn kids en.hond alvast bedankt
Toegevoegd na 44 seconden:
Diervriendelijke sorry Haha
Toegevoegd na 16 uur:
Ik heb het niet over mussen vergiftigen gehad, maar zoals voor katte. Heb je bv een plant waar ze niet van houden en wegblijven of een middeltje turkije vind ik die beesten mooi maar als de populatie idd uitgeroeid is dan is dat.hier niet te merken en idd men zwembad is lek door een mus die dacht lekker water te drinken of te poedelen en heeft op de bovenrand van de zwembad gestaan en daardoor lek
Is dat met tegels, vlonderplanken of met grind?
Of misschien een andere manier?
We willen de tuin laten doen maar vinden tegels enzo nogal prijzig. Gaat om ongeveer 45 m2 wat terras moet worden in totaal.
ons terras van baksteentjes lijkt ondergraven te worden door mieren. het zand wordt volop naar buiten gebracht en hier en daar zakt stenen zelf al weg. wij doen er van alles aan (mierenpoeder, heet water), maar niks helpt. wie heeft een oplossing
Toen ik vanavond achter de computer zat viel dit wormpje/rupsje uit mijn haar. Ik verwacht dat dit in mijn haar is gekomen toen ik tussen de weilanden door fietste tussen Oisterwijk en Tilburg. Noord Brabant dus.
Nu vroeg ik me af of dit een schadelijk iets kan zijn, of dat het volledig onschuldig is. Kan het zichzelf vermenigvuldigen, kan het een plaag worden als ik er meer zou hebben die er niet uit zijn gevallen.
Alvast bedankt voor de moeite!
Toegevoegd na 7 minuten:
De totale lengte van de duizendpoot (om het die naam maar te geven) was ongeveer 2.5 cm.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing