Als ik naar een ander land ga en daar zaden mee naartoe neem van bijvoorbeeld bloemen en groentes, kan dat dan gevolgen hebben voor de natuur daar?
Wat zouden gevolgen kunnen zijn en valt het mee of niet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wat zouden gevolgen kunnen zijn en valt het mee of niet?
Buiten zitten ze in mijn Tijm. De laatste tijd ziet de plant er wat slechter uit. Als ik er aan kom stijgt er een wolk fruitvliegen op. Slecht voor de plant?
Toegevoegd na 13 minuten:
Kan de plant er tegen als ik er een wolkje insectenspray op doe?
Ik bedoel de peper bessen niet de rode peper planten
2 of 3 geranium in een bloemenbak , 1x per maand extra plantenvoeding. Prima op kleur maar kleine bloemen en vereselijk veel blad. Ik haal elke dag de uitgebloeide bloemen eruit. Blad heeft gezonde kleur. Wat doe ik fout?
Ik zie en ruik geregeld een lekkere geur als ik op straat rijd met de fiets, en zie dan bomen op straat met gele bloemetjes.
Ik zou graag willen weten hoe die bomen heet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing