opgewoelde grond goed ?
Is de opgehoopte grond van mollen in het gras , goede potgrond of niet .....waarom ja of nee ???
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Is de opgehoopte grond van mollen in het gras , goede potgrond of niet .....waarom ja of nee ???
Als er wind is gaat de lamp aan.
Normaal moet die aanfloepen bij beweging + warmte.
Hier is geen warmte en geen beweging. Er hangen geen planten voor.
Tijdens het snoeien van mijn appelbomen, zit er ééntje tussen met gekrulde takjes.
En dit enkel bij die appelboom bij de andere 3 heb ik dit niet tegen gekomen van daar mijn bezorgdheid!!
Zie ook op de foto maar er waren er bij die groeiden zal als de nummers 6 of 9 (of zoals een varkensstraatje) en zonder dat ik er iets had aan gedaan!
Of komen er nu veel kleine worteltjes bij? Moet het stekje in de aarde en zo ja, in de grond of in een potje met aarde?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing