Op aanrechtblad zit een plakkerige plek en gaat niet weg met bv. jif oid. Weet iemand een oplossing? Het is hout met een fineerlaagje.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Met het impregneren van de muren is er geknoeid op mijn ramen, en die krijg ik niet schoon.
Weet iemand waar ik ze wel mee schoon krijg.
Toegevoegd na 13 uur:
Dit heb ik zelf op de muren aangebracht, dus geen bedrijf!
Waarom is het zo moeilijk om dingen weg te doen? Stapels tijdschriften liggen op de grond, boeken die ik krijg, de kast puilt uit met kleren, ik schrijf alles op papieren, die ik daarna niet meer kan wegdoen, ligt het op stapels. 3 fietsen, 3 radio's, 10 jaar oude cassettebandjes, tv-opname video's, 50 paar schoenen, schriftjes waar nog in geschreven kan worden, plastiek zakken, bloemhoudertjes, 7 spaarpotten, dozen vol aantekeningen van vroeger, kaartjes waar ik moeilijk emotioneel afscheid van kan nemen. Alles heeft een emotionele waarde, ik bewaar het voor het geval er iets heel ergs gebeurt, als ondersteuning. De vloer ligt vol voor de kasten met stapels dingen die ik moeilijk weg kan doen. Ik wil al jaren opgeruimd leven, maar dit is niet makkelijk,doe er soms weken over om mijn tijdschriften te bekijken en er een deel van uit te scheuren van wat weg mag maar hou nog heel veel over,waar zet ik het allemaal.
Toegevoegd na 1 week:
Er is al heel wat weg, maar toch zou er nog heel wat weg moeten.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing