Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe krijgt een schoonmaker de douche haarvrij?

In het hotel waar ik nu zit, maakt een vakkracht elke dag mijn douche schoon. Het valt me op dat ik nooit haren aantref in de door haar schoongemaakte douchecabine.

In andere hotels merk ik dat ook: de douche is altijd perfect haarvrij.

Als ik thuis zelf mijn douche schoonmaak, lijkt de douche na het schoonmaken haarvrij te zijn. Maar als ik dan een uurtje later nog eens kijk, vind ik meestal toch één of twee haren in de douchecabine.

Hoe komt het dat een professionele schoonmaker de douche wel haarvrij krijgt, en ik bijna nooit? Hebben ze daar bepaalde trucs voor?

avatar image
14 jaar geleden

Gezocht; oplossing voor stinkend beddengoed ?????

Beddengoed wat voorheen altijd heerlijk fris rook stinkt ineens gigantisch.

Dit inmiddels al 4x gewassen, 1x op 60 gr en 3x op 95 gr, met een normale dosering wasmiddel (omo color) en wasverzachter (c1000 huismerk), zelfs op extra lange wasprogramma's.

Ook gewassen met de toevoeging van azijn.
En de machine zelf leeg gedraaid met bleekwater op 95 gr.

Na alle wasbeurten wel gedroogd in de droger.

Zelfde probleem eerste 2 keren ook met de handdoeken, na het scheiden van handdoeken en beddengoed en het apart te wassen is de lucht wel zo goed als uit de handdoeken. Helaas blijft het extreem in het beddengoed.

Allemaal niet geholpen,
Iemand een oplossing?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing