Hoe krijg je een pet en een zonnehoedje die zijn doorgezweet weer schoon?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Mijn zoons zijn enthousiast kastanjes aan het zoeken. Als ze de schil openbreken komt daar sap uit. Inmiddels zitten heel wat broeken en shirts onder de vlekken. Gewoon in de was gaan die er niet uit! Dus weet iemand hoe ik dat er wel uit krijg?
heb al een spuitbus van HG voor het verwijderen van luchtjes uit textiel,maar het helpt niet
Ik doe dit jaar de was op school voor de kookclub.
De kookschorten gaan in één keer in de was, maar
helaas gaan ze erg in de knoop.
Wat zou een goede manier zijn om ze niet zo in de knoop
te laten gaan?
Er is geen tijd om ze apart te wassen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing