Hoe kan ik mijn luxaflex schoonmaken?
Hoe kan ik het beste/makkelijkste mijn luxaflex ontdoen van vliegepoepjes enzo??
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hoe kan ik het beste/makkelijkste mijn luxaflex ontdoen van vliegepoepjes enzo??
ik kwam er laatst achter dat er 2 zakjes met iets beschimmelds erin in m'n kast zat.
mn kast stinkt nu naar iets schimmel achtigs.
In het warme water met ontvetter erbij kan ik poetsen wat ik wil maar helpt niet veel.
Na 4 dagen afwezigheid was de afwas nog nat, de klep kon niet echt open alleen op een kier. Zou dat middel echt werken en hoe kan dat dan? Is het erg millieuvervuilend. of valt dat wel mee?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing