Hoe verwijder ik schimmelvlekken uit mijn jasje?
Toegevoegd na 1 minuut:
het zijn grijze weer vlekken
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 1 minuut:
het zijn grijze weer vlekken
Dan bedoel ik een pannendak, waar soms van die witachtige vlekken opzitten.
Dit zijn geen uitwerpselen van vogels, wat het wel is weet ik niet.
Mijn vriend heeft een scheerschuimbus en die heeft een roestplek achtergelaten op de badkamertegels.
Ideaal die dingen, Ik heb al 4x een Swiffer gebroken omdat ik iets teveel kracht zette. Met deze kwikkie kan je lekker "schrobben"
Ik las net de achterkant van m'n fles Robijn wasverzachter en er staat als waarschuwing op dat je het niet direct op het wasgoed mag aanbrengen. Ik doe dat altijd. Was in de trommel, beetje wasmiddel en wasverzachter eroverheen en aanzetten! We hebben een oude wasmachine, een bovenlade (tsja..studentenhuis) en ik weet niet precies in welk gleufje de wasverzachter moet e.d. Bovendien ziet het er ook niet erg netjes en schoon uit (de binnenkant van die gleufjes) vandaar dat ik het altijd in de trommel doe met de was. Waarom is dit volgens het etiket van de wasverzachter niet goed?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing