Hoe kun je zelf het beste een Perzisch tapijt reinigen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb nog al wat bende op mn dakterras staan. Dit wil ik gaan opruimen maar de vuilniszakken waar het inzit zijn poreus geworden door het weer. Dus moet ik het overpakken in nieuwe zakken. Nu moet het naar beneden gegooid worden om het zo verder af te voeren. Maar zijn er iets als extra sterke zakken? die dus niet kapot ploffen als ze op de grond terecht komen?
Ik heb een leren jas met een bonten (nep) kraag en die stinkt, hij mag niet in de wasmachine en naar de stomerij kan ook niet, dus hoe kan ik hem het beste schoonmaken?
Bij die ene reclame zeggen ze dat bleek de kalk alleen witter maakt en geen bacteriën doodt. Wat maakt dat nou uit, je doet niks met de binnenkant van de toiletpot dus waarom zouden daar geen bacteriën mogen zitten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing