Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

wat kan ik voorlopig doen tegen verf op mijn bloes?

Ik heb net iets kleins geverfd, met mijn mooie klederen aan omdat het toch maar iets kleins was en bovendien waterverf. Toen ik de borstel ging uitspoelen ontdekte ik dat ik per ongeluk een primer had gebruikt ipv acryllak. en ik stelde tot mijn ontzetting vast dat ik blijkbaar ook nog op mijn mooie bloes heb gemorst.
Niks in huis : geen nagellakverwijderaar, geen verfverdunner of dergelijke. Ga er morgen achter maar dan is de verf droog natuurlijk en gaat ze er nog moeilijker af. Wat kan ik doen zodat de verf niet opdroogt? Heb de bloes nu in water gelegd, maar is dat wel voldoende als het olieverf betreft?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Wat zegt het vermogen over de zuigkracht bij stofzuigers?

mijn trouwe Philips stofzuiger van ruim 30 jaar oud heeft de geest gegeven. Ik heb een nieuwe gekocht van hetzelfde merk. Nu merk ik dat de zuigkracht toch minder is dan mijn oude stofzuiger, met mijn oude zoog ik het tapijt mee omhoog, met de nieuwe lukt dat niet, ook al staat hij op vol vermogen.

Mijn oude stofzuiger was 800 Watt, mijn nieuwe is 1250 Watt. Je zou toch denken dat die nieuwe minstens evenveel zuigkracht heeft, maar dat is dus niet zo. Hoe zit dat?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing