Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe houd je koperen pannen, die intensief gebruikt worden, langer mooi?

Ik kook graag met koperen pannen, alleen poets ik me een ongeluk met koperpoets om ze netjes en mooi te houden. Weten jullie tips en/of trucs om dit lastig karwei lichter te maken? Ik heb ook met zout en citroensap getracht te poetsen en met zand te schuren (de ouderwetsche methode), maar tot nu toe is het nog niet hetgeen ik wens.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

hoe haal je vetvlekken uit een houten vloer??

Tijdens mijn vakantie heeft de oppas met koken vetvlekken veroorzaakt op mijn eiken houten vloer. Deze zijn nu wit uitgeslagen. iemand tips???

Toegevoegd na 1 dag:
De wasbenzine heb ik al geprobeerd, maar dat heeft weinig effect.

Is Tri hetzelfde als thinner?

De overige tips ga ik nog even proberen. Bedankt zover! ik zal nog even laten weten wat de afloop is.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing