Hoe kan je gesmolten plastic van een stalen kacheldeur veilig verwijderen?
Er is een plastic zak gedeeltelijk gesmolten tegen onze kacheldeur aan. Hoe kan ik dit veilig verwijderen zonder het (zwarte) staal te bewerken/beschadigen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Er is een plastic zak gedeeltelijk gesmolten tegen onze kacheldeur aan. Hoe kan ik dit veilig verwijderen zonder het (zwarte) staal te bewerken/beschadigen?
Hallo iedereen, ik woon sinds kort alleen in een nieuwe woning en ben helaas niet de handigste en heb niemand die ik om hulp kan vragen. In de woning hangen rolgordijnen en 1 daarvan rolt niet automatisch omhoog. Het gaat om een rolgordijn zonder koord: je moet er aan trekken om hem automatisch omhoog te laten klappen. Helaas werkt dit bij 1 rolgordijn niet, waardoor ik telkens met de hand omhoog moet rollen. Ik heb een foto toegevoegd van de plek waar het probleem zich (vermoed ik) voordoet. Heeft iemand de truc om dit te repareren? Ik heb het geprobeerd te googlen, maar krijg dan alleen oplossingen voor rolgordijnen met een koord. Alvast bedankt!
Mijn radiator maakt een heel raar krakend geluid wanneer de kachel in mijn appartement aanslaat, luister naar https://vocaroo.com/19gSlxHnTXTu voor een audio voorbeeld. Het maakt ook niet uit of de radiatorknop uit of aan staat, zodra de kachel aanslaat maakt hij dit geluid en blijft dit doen (zelfs als hij al lang warm is). Wanneer de kachel in het appartement dan volledig afsluit omdat de ruimte warm genoeg is, is het geluid ook gelijk weg. Geluid komt echt van binnenin de radiator vandaan. Iemand enig idee wat dit kan zijn? Alle andere radiatoren in het huis doen dit overigens niet, jammer dat de krakende radiator net in mijn slaapkamer is ;)
We zijn van plan om een aanbouw te voorzien tussen 2 buitenmuren. Deze buitenmuren hebben stootvoegen onderaan. Juist boven de waterkering. Wat moet ik doen met mijn stootvoegen? Buitenmuur zou ik graag intact laten.
Wij hebben dit jaar een heleboel last van condens vorming op de ruiten waardoor ook zwarte schimmel ontstaan rond de kozijnen, in alle kamers van het huis. We hebben een huurwoning en onze huurbaas zegt dat we goed moeten ventileren en dat de ramen vervangen een te grote kostenpost is. Daarnaast zijn de ramen wel dubbelglas, maar komt er alsnog redelijk wat tocht doorheen.
We verwarmen ons huis tot de aangeraden temperatuur van 19 graden en ventileren door de ramen dagelijks ongeveer een uurtje open te zetten. Nog steeds blijft er enorm veel condens op de ramen staan. We maken de schimmel schoon maar elke 14 dagen is het weer volledig terug.
We vragen ons nu af of de huurbaas hierbij verantwoordelijk is of wij?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing