Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan ik een huis huren met stufi en huurtoeslag krijgen?

Hallo,
Ik wil namelijk op me zelf gaan wonen. Ik heb een stufi van 807 euro en een wezen pensioen van 57 euro daarnaast krijg ik nog 120 euro stagevergoeding en 95 euro zorg toeslag. Ik sta al ingeschreven in een woningbouw, en reageer op huizen. Maar nou is mijn vraag heb ik wel recht op huurtoeslag en stel als ik een huis aangeboden krijg kom ik er wel dan voor in aanmerking? Want ik werk namelijk niet..

Groetjes,

Simal

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden

Hoe krijg ik vastzittende inbussen los uit ijzer?

Ik zit met een ijzeren stapelbed wat ik uit elkaar wil halen. De twee uiteindes van het bed zitten aan elkaar vast met een ijzeren draagdeel waarin de bodems worden gehangen. Echter zitten de inbusschroeven zo muurvast dat ik ze niet loskrijg met een inbussleutel. Ik heb al van alles geprobeerd, van losdraaien met een tang tot het verlengen van de inbussleutel voor meer grip maar niets helpt. Uiteindelijk ben ik begonnen met het uitboren van de inbusschroeven en heb ik er een volledig uitgeboord maar hij blijft net zo vastzitten als dat hij zat. Heeft er iemand tips om ze los te krijgen?

avatar image
Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing