Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat zijn deze vreemde beestjes (larven/cocoons) op mijn balkon?

Al enige tijd zitten hier vreemde beestjes op mijn balkon en het lijkt erop dat ze ook af en toe naar binnen kruipen. Ze zitten op de railing van het balkon en sommige hangen aan draadjes. Het lijkt erop dat ze alleen bij mij zitten en niet op de balkons onder mij.

Heb ze meerdere keren verwijderd maar de volgende ochtend zitten er weer een hoop :(.

Wat voor een beestjes zijn het en wat kan ik hier tegen doen?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Tuin

problemen met laminaat leggen, wat te doen?

Uitleg van het probleem:

Eerste strook gelegd in de lengte en alles gaat nog prima, bij de tweede strook komen de kanten van de eerste strook alweer omhoog terwijl de laminaat perfect in elkaar zit geklikt (aan de muurkant). Na het verwijderen van de tweede strook staat de eerste nogsteeds iets bol (wel minder)

Betreft een appartement, ondervloer voor appartementen (geluiddempende, geen andere keus)

Centimeter aan de zijkanten over gelaten, muur loopt niet helemaal recht maar waar deze het dichts tegen de muur aan ligt wel de plastic stukjes tussen gedrukt.

Op internet gezocht maar daar komen bol staan van planken alleen voor naar maanden/jaren, niet na een half uur al.

Wat is het probleem en hoe kan ik dit voorkomen?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing