Is nagellak slecht voor je nagels?
Nagellakremover volgens mij wel, maar is gewone nagellak ook slecht?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Nagellakremover volgens mij wel, maar is gewone nagellak ook slecht?
Iemand enig idee hoe zo'n hemdje weet en weet waar ik kan zoeken? Het is een kort hemdje wat net over je bh komt die de boel strak houd. Wanneer je een lubberend shirtje draagt, hangt dit niet zo tussen je borsten door dit hemdje. Iemand enig idee? Sorry voor mijn vage omschrijving, haha
Ivm mooie gladde benen na ontharen, heb ik altijd rode bultjes, ingegroeide haren etc. Heb al gewaxt, geharst, geepileerd, geschoren. Altijd hetzelfde!!
Als mijn vrouw haar bikini lijn wilt harsen. Hoelang blijven haren dan weg?
Ze worden toch met wortel en al eruit getrokken? Zij liever dan ik, maar wanneer komen er nieuwe haren en zijn dat er dan meer dan voorheen?
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing