Hoe krijg je resten kaarsenvet het best van een spijkerbroek???
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik scheer altijd mn benen met een scherp scheermesje en douchegel of scheerschuim, een dag later gaan mijn benen onwijs kriebelen en krijg ik allemaal rode bultjes...die jeuken totdat er weer haren zijn gegroeid en dan ga ik t een paar dagen later weer scheren en dan...begint alles weer opnieuw!
aaargh!
(ik weet niet of dit onderwerp onder mode & verzorging valt maargoed)
En dan bedoel ik niet 'omdat het mooi is'. De vraag is meer waarom het mooi is / wordt gevonden. Bij de oude egyptenaren bijvoorbeeld, wilden de rijke vrouwen niet bruin worden omdat alle werkers, die dus arm waren, bruin werden door de zon. Het was een symbool van rijkdom. Is het bruin worden nu het symbool van rijkdom? En komt dat doordat rijkere mensen vakanties kunnen betalen naar het zuiden en bruin worden? En daarbij komt nog dat in Nederland op de meeste buitenlanders juist wordt neergekeken, die hebben vaak een donkere huid. Waarom wil iedereen dan bruin worden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing