Ik zag op een website een pet waarbij staat RipTrip sluiting. Kan je hem dan verstellen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Online winkelen. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
die adres regel is eigelijk bedoeld voor apartement nummer maar ik heb perongelijk daar mijn huisnummer ingevuld.
Mijn man en ik willen ieders een bontjas kopen voor de winter, we hebben online leuke bontjassen gezien.
Maar waar moet je op letten als je online bontjassen wilt kopen?
Ik bestelde een trui van Claudia Strater via een webshop. Wat later ontving ik een bevestiging en een shippingoverzicht. De trui kwam dan aan bij mijn afhaalpunt, maar ... het bleek een bril te zijn van Gucci. Volgens mij ook pure namaak, licht plastieken brilletje, maar ik ben geen kenner
Ik heb al gemaild e.d. om te vragen dit recht te zetten maar krijg geen reactie. De correspondentie is nochtans altijd zeer vriendelijk, en nodigt uit om contact op te nemen mocht er iets mislopen. Tot dan op het moment waarop ik vroeg alsnog mijn trui te krijgen.
Zijn er een soort internationale verhaalmogelijkheden in die gevallen?
http://www.tkytrade.top/ . Zo heet de shop.
nu heb ik al tweemaal hetzelfde beleefd, bij Gamma en bij Ikea. Ik wil iets bestellen in de webshop maar uitgerekend dat artikel kan je "alleen krijgen in de winkel".
Hoezo doen bedrijven dat? Waarom kan ik bv. werkblad A wél bestellen en moet ik werkblad B gaan halen in de winkel? (het gaat over dezelfde grootte van werkbladen)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing