Ervaringen met iused.nl?
Ik ben op zoek naar een macbook en kwam toen deze tweedehands apple winkel tegen. De prijzen zijn erg goedkoop, misschien wel iets te... Iemand ervaringen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Online winkelen. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben op zoek naar een macbook en kwam toen deze tweedehands apple winkel tegen. De prijzen zijn erg goedkoop, misschien wel iets te... Iemand ervaringen?
Ik heb een (klein) geschil met deze club, maar zij negeren mijn emails compleet. Is er een “waakhond over de waakhonden”, ofwel een instantie die toezicht houdt op Thuiswinkel.org en consorten?
heb kleding besteld met een totale kost van 108 euro. Leveringstijd rond de 20 dagen. Is deze site betrouwbaar en ga ik nog extra kosten moeten betalen?
Ik heb een 2e betalingsherinnering van Bol.com voor een bedrag van 80 euro deze heb ik vrijdag betaald. Nu heb ik weer boeken nodig maar er staat telkens voor deze bestelling geen acceptgiro mogelijk? Ben ik geblokt ofzo ervoor en hoe lang duurt dit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing