Hoe komt het dat,,?
Hoe komt het dat ik rond de 14e dag altijd veel last krijg van puistjes :s kan je daar wat tegen doen om het bv minder te maken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hoe komt het dat ik rond de 14e dag altijd veel last krijg van puistjes :s kan je daar wat tegen doen om het bv minder te maken?
Op mijn benen en oksels een vriendin van mij zei dat je je boven benen niet moet scheren is dat zo? hoe kan ik het beste scheren? met richting mee tegen in? met of zonder scheerschuim? elektrisch of niet? wanneer? onder douche vochtig of droog? En hebben jullie nog tips? En hoe is dat bij je vagina? Wie kan helpen? En wanneer moet je weer scheren? Sorry voor vele vragen wel bedankt
Mijn haren zijn geverfd, en bij veel shampoo's wordt de kleur sneller lichter.
Ik heb best wel wilt haar en wil het in model doen
(het liefst met gel of haarlak)
Zoals Thecomputernerd01 (Zie foto)
Ik hoop dat jullie me kunnen helpen, En alvast bedankt
ik bedoel waarom maken ze zo'n foto zelf. en doet niet iemand anders het?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing