Hoelang houdt het effect als je 12 minuten onder de zonnenbank gaat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb aloud eerder een te verte dan te droge huid, maar sinds een paar dagen is mijn huid extreem droog. Rond mijn ogen rood en bij mijn neus en kin laten velletjes los, alsof ik aan t vervellen ben! ik smeer het al heel goed in met crème. Kan dit misschien komen door veel stress?
Ik ben op zoek naar hoofdbandjes met een leuke kleur. Zelf heb ik blonde haren en ik weet niet zo goed welke kleur ik dan moet nemen en waar ik ze moet kopen. Iemand ideeën?
Ik heb vrij lang haar en merk de laatste maanden dat ik na het wassen en drogen van mijn haar nog steeds plekken met shampoo in mijn haar voel. Ik spoel mijn haar minstens 15 minuten na het wassen en probeer echt met de douchekop overal te komen (bovenaan hoofd, met haar naar beneden etc). Ik weet echt niet hoe ik het nog beter kan spoelen dan ik nu al doe. Kort knippen is geen optie btw.
en wie weet waar die 't goedkoopst is? Betadine zalf 30gr/50gr
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing