Waar is de labello Strawberrry gebleven in de drogisterijen?
De mijne was op, vervolgens kwam ik er achter dat deze niet meer te koop was in de winkels, terwijl ik deze labello juist zo goed vond!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
De mijne was op, vervolgens kwam ik er achter dat deze niet meer te koop was in de winkels, terwijl ik deze labello juist zo goed vond!
Altijd als ik ga zwemmen, of naar het strand ga.. Wil ik toch graag mascara op. Elke keer weer, ook al is het waterproof, loop het uit. Ik heb ook al een transparante mascara gebruikt, maar dat werkt ook niet. Zijn er oplossingen voor zoiets?
Als het lekker weer is, vind ik het prettig (zoals zovele mensen met mij) om dan lekker een uurtje in de zon te gaan liggen op mijn balkon. Helaas lukt het me niet om zonder hulp mijn rug in te smeren. Iemand een goede truc om dat te doen?
of stat daar geen vervaldatum op ?
Toegevoegd na 10 minuten:
er staat zo'n logo bij van een doosje met deksel en daar staat "12 M" op vermeld
Kunnen tattoages verkleuren door zelfbruiners? Tijdelijk donkerder worden is niet erg, maar permanente verkleuring?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing