Waarom is merkkleding altijd zo duur?
Voor Gstar broek die ik nog niet gratis wil hebben vragen ze zo 120 euro. Waarom? Want volgens mij kost het echt niet zoveel om zo'n kledingstuk te maken..
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Voor Gstar broek die ik nog niet gratis wil hebben vragen ze zo 120 euro. Waarom? Want volgens mij kost het echt niet zoveel om zo'n kledingstuk te maken..
Mijn dochter, met een prachtig gebit heeft haar tanden laten bleken met prachtig resultaat! Mijn tanden worden, naarmate ik ouder word, steeds wat geler. Het lijkt mij ook wel wat (niet te wit hoor, echt niet!), een paar tinten lichter te laten maken. Maar ik heb wel een aantal kronen. Zou het dan alsnog kunnen, of moet ik die hoop maar opzeggen???
ik heb altijd extensions in strengen die vastgelijmt worden,nu heeft mijn kapper de nieuwste vorm van extensions:hair contrast!iemand ervaring mee?het is duur daarom sta ik open voor reactie's
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing