Hoe kunnen de alarmpoortjes afgaan terwijl alle producten gescand zijn?
Ik was laatst bij de Kruidvat en toen zijn de alsrmpoortjes afgegaan maar toen vroeg ik me af hoe dat kan terwijl alle producten gewoon gescand zijn.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Winkelen. Specifieke vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode, online winkelen en winkels vind je in één van de subcategorieën.
Ik was laatst bij de Kruidvat en toen zijn de alsrmpoortjes afgegaan maar toen vroeg ik me af hoe dat kan terwijl alle producten gewoon gescand zijn.
Ik heb grote voeten, en het is echt lastig om een betrouwbare website te vinden waar ik schoenen kan kopen, en waar de schoenen ook goede kwaliteit zijn... Enig idee waar ik zou kunnen kijken? Sneakers kan ik wel vinden, maar iets zoals laarzen, ballerinas en platformers kan ik dus niet vinden in mijn maat.
Hallo, in de vinted app heb ik flink lopen zoeken via het help knopje, maar ik vind nergens "neem contact met ons op".
Wie heeft er een idee?
Ik probeer het via de app maar krijg alleen maar standaard vragen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing